Pravidla hry

Pravidla hry Záhada černé husy

Rezervujte si svůj termín v této rezervační tabulce a pošlete název týmu a mailovou adresu prostřednictvím formuláře na úvodní stránce. Na tuto mailovou adresu obdržíte údaje k platbě a teprve po zaplacení jste do hry přihlášeni.

Cena hry pro jeden tým 1 až 5 hráčů je 870 Kč.  

Po zaplacení obdržíte potvrzení o platbě.

Pokud úhrada neproběhne do 2 dnů od odeslání instrukcí, bude váš termín uvolněn pro jiné zájemce. 

Nejpozději v pátek před termínem vaší hry dostanete opět mailem instrukce, kde si v Libuši vyzvednete svůj start pack, úvodní balíček, který potřebujete, abyste mohli hru odehrát. 

Čas startu, který si rezervujete prosím dodržte. Čtvrthodinový odstup mezi hlídkami je optimální pro to, abyste se vzájemně nedoháněli a nerušili se u jednotlivých stanovišť.

Nejnižší věk samostatně hrajících dětí je 13 let. Mladší děti musí mít v týmu dospělého člověka. Za samostatně hrající děti pořadatel nemůže nést žádnou zodpovědnost.

Hrajete na vlastní nebezpečí. Je potřeba dodržovat pravidla silničního provozu (hraje se v klidné vilové čtvrti na hranici příměstské přírody). Trasa vede pouze po veřejných a přístupných místech. 

Herní inventář zanechte po sobě ve stejném stavu, v jakém jste jej nalezli.

Hraje se za každého počasí.

Po vyzvednutí start packu a zahájení hry je vaše hra považována za odehranou a nelze vracet startovné. Hru nepřerušujte, odehrajte celou hru najednou, v jednotlivých termínech se mohou hry svým průběhem lišit. Součástí příběhu je setkání s živou postavou na trati, bez kterého nelze hru dokončit. Pokud vás postava nejpozději 1,5 hodiny po startu nepotká, bude vaše hra považována za dokončenou. 

Pokud se po zaplacení nebudete moci z vážných důvodů hry zúčastnit, je možné odehrát hru i v náhradním termínu po dohodě přes mailovou adresu husa@zahada-cerne-husy.cz. Nebude-li to možné, vrátíme vám platbu poníženou o administrativní poplatek 50 Kč. 

Rezervací herního termínu zároveň strvrzujete, že jste se s těmito pravidly seznámili a souhlasíte s nimi.